İsonem Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 KG şeffaf zemin su yalıtımı - İzolasyon Malzemeleri - Evimdekipazar.com

Kategoriler

Stok Kodu:  LİQUİDGLASS2

İsonem Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 KG şeffaf zemin su yalıtımı

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
33%
1.775,12 TL
1.189,33 TL (KDV Dahil)
Havale ile % 5  indirim kazanın!
ad.
Sepete Ekle

 

ISONEM LIQUID GLASS  ŞEFFAF 2 KG
 
SIVI CAM, cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan,atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf olarak üretilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür. U.V'den ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo gibi zeminlerde oluşan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır. 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER

·   Karışım Ömrü (saat, 20°C) : 1 (ortam sıcaklığına bağlı olarak değişebilir)
·   Dokunma Kuruma Süresi (saat, 20°C)  : 1 – 2 (uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir.)
·   Sertleşme Süresi (saat, 20°C ) : 18 - 24 (havanın bağıl nemi %80 den aşağı olmalıdır.)
·   Tam kür reaksiyon süresi : 7 gün
 
· Cam, cam tuğla, mozaik, karo mozaikte,
· Fayans, seramik, mermer, granit, doğal taş, porselen yüzeyler
· Pres tuğlalarda,
· Ahşap yüzeylerde,
· Balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde.
· Seramik, cam mozaik kaplı süs havuzlarında.

Yüzey hazırlığı:  Havanın bağıl nemi en çok %80, ortam sıcaklığı 15 - 35°C ve uygulanacak yüzey sıcaklığı en az 5°C olmalıdır. Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır. 

İyi bir adezyon için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır. Uygulanacak yüzeylerdeki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir. Fayans, seramik uygulamalarında mevcut derz dolgular aşınmış ise yenilenmelidir. Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur.

Uygulama şekli  : Uygulama öncesi iki bileşen verilen oranlarda ve ağırlıkça iyice karıştırılmalıdır. İki bileşen ancak üniform ve tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir. En iyi performans için uygulanacak kat sayısı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

SARFİYAT  : 0,150 - 0,200 kg/m² ( iki kat ). 20 - 26 m² / 4 kg set -10 - 13 m² / 2 kg set
AMBALAJ  : 4 kg set ( A Bileşen: 3,5 kg, B Bileşen: 0,5 kg )
2 kg set (A Bileşen: 1,75 kg + B Bileşen: 0,25 kg)
RAF ÖMRÜ  : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI  : Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.
· Emici yüzeylerde tozumayı engellemeye yardımcıdır.

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor