Dryfix Faience Paint Fayans Boyası 1 Kg - İç Cephe Boyalar - Boya Malzemeleri - Evimdekipazar.com

Kategoriler

Stok Kodu:  FAIANCE1KG

Dryfix Faience Paint Fayans Boyası 1 Kg

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
30%
954,00 TL
667,80 TL (KDV Dahil)
Havale ile % 5  indirim kazanın!
ad.
Sepete Ekle

 

 

 

 

 

DryFİX Faience Paint  Fayans Seramik, mermer, granit, fayans, doğal taş, beton vb. kaplama üzerine  kolayca uygulanabilen UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, renkli kaplamadır. Dekoratif olmasının yanı sıra Su yalıtımı amacıyla da kullanılabilir. Kuruduktan sonra sert-elastik ve eksiz bir katman oluşturur. Büyük masraflara girmeden seramiklerin yenilenmesini sağlar.

UYGULAMA ALANLARI

Dekoratif olarak; Banyo, mutfak, balkon, teras seramiklerine, her türlü fayansa,  mermer, granit, proselen, cam mozaik, beton gibi alanlara uygulanabilir. Su Yalıtım Malzemesi olarak; Teras, balkon, banyo, çatı, galvaniz sac, alüminyum gibi zeminlere de uygulanabilmektedir.

ÖZELLİKLERİ

Fayans gibi zorlu zeminlere güçlü yapışma sağlar. Son kat görüntüsü parlakdır. Dekoratif olarak Stencil gibi hazır şekiller, şablonlarla birlikte kullanılabilir. Banyo, balkon,  teras, mutfak gibi ıslak alanlarda suya ve buhara karşı dayanımı yüksektir. Temizlik kimyasallarına karşı dirençlidir. Üzeri  parlak ve desensiz olduğu için kolaylıkla temizlenebilir. Astarsız direkt uygulanabilir. UV dayanımlıdır, dış hava koşullarından etkilenmez. Zeminlerde oluşan su yalıtımı problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan yüzeye kolayca uygulanabilir.

UYGULAMA TALİMATI

DryFİX Faience Paint uygulanacak yüzeyler her türlü yağ, kir, toz, pas vb. kalıntılardan arındırılmalı, temiz ve kuru olmalıdır. Güçlü yapışma için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır.  A bileşeni içerisine, B bileşenin tamamı katılarak verilen oranlarda iyice karıştırılmalıdır. Karışım ömrü ortalama 1 saattir. Hazırlanan karışım  rulo, fırça veya püskürtme tabanca (airless) ile uygulanır. Uygulanacak yüzey sıcaklığı en az 5°C, en yüksek 35°C,  Ortam sıcaklığı 15-35°C aralığında olmalı, Nem oranı %80 i geçmemelidir. Katlar arası bekleme süresi 24 saattir. En iyi performans için iki kat uygulama yapılmalıdır.

SARFİYAT  0,20 - 0,25 kg / m2 ( tek kat )

RENK  Standart beyaz (İstenilen renklerde üretilebilir)

SAKLAMA KOŞULLARI  Kuru ve serin ortamda, orijinal ambalajında, açılmamış olarak saklayınız.

RAF ÖMRÜ  12 ay

AMBALAJ ŞEKLİ  A Component 1,75 kg + B Component 0,25 kg ( 2 kg/set ) Metal Kutu

 

.......Sitemizden almış olduğunuz Boya ürünleri renklendirilmiş ve kişeye özel ürünler kapsamına girdiği için iade kapsamınsa değildir.

 

 

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor